Hemen tıkla teklifleri toplamaya başla

Konya evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve taşımacılık, maalesef ülkemiz genelinde hak ettiği noktayı bir türlü alamamaktadır. En mühim sebep, hala sektörde faaliyet gösteren birçok firmanın kara düzen çalışma şartları arasında olmasıdır. profesyonel çalışma yöntemlerinin sektör çalışanları yönünden hayata geçirilmeyişinin farklı sebepleri mevcut.
 Kapalı çelik kasa vasıta, hariç cephe atama asansörü gibi altyapı araçlarının yüksek bedelli olması, bakım, lastik değişimi bunun gibi amortisman giderleri üstüne akaryakıt harcamaları da eklediğinde yüksek maliyetler ortaya çıkmaktadır. Kalifiye eleman çalıştırmak da evden eve atama firmalarının maliyet kaleminde yekun tutmaktadır.
 genel itibari ile yaz aylarında sezonluk meslek yapan alan, kısa dönem için çok yatırım sağlıyormuş intibası uyandırmaktadır. durum böyle olunca farklı alanlarda çalışan vasıta ve personel pastadan payımıza düşeni alalım düşüncesi ile ev eşyası taşımacılığı işine gelmekte, işler yavaşladığında kendi iş alanlarına geri dönmektedirler. Kanuni yükümlülükleri yerine getirmeyen, dikkat çekici bir adresi olmayan, korsan olarak çalışan bu şahıslar evden eve işinde müşteri memnuniyetini gözetmemekte, vur kaç taktiği ile çalışmaktadırlar. Yapmış oldukları hatalar, sektörün sürekli çalışanları üstünde kara bir leke olarak kalmaktadır. Ev nakil şirketleri masraflarını kurtarmak, hayatlarını kazanmak için maliyetlerini düşürme yöntemi ile korsan firmalarla rekabet etmeye çalışmaktadır. ister istemez uzman çalışma yöntemlerini bünyelerine dahil etmekte zorluk yaşamaktadırlar.
  yapı böyle oluşunca sektörde etkinlik işaret eden şirketler ve evden eve nakliyat hizmeti alan bireyler zarar görmekte. Müşteriyi rakip firmalara kaptırmamak adına yapılan indirimler işçilik kalitesinde düşüşe neden olmakta. 50-100 Tl tasarruf ettiğini düşünen müşteri aldığı hizmetten memnun kalmazken, uzun vadede evden eve nakil firması alıcı kaybına uğramaktadır.

Konya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Konya evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketlerinden teklifleri almak ve en uygun şekilde eşyanızı garantili bir şekilde taşıtmak için bu sitemizdeki firmalar tam adres yeridir. Konya evden eve taşımacılık firmaları olarak en iyileri burada. Evden eve nakliyat çok kapsamlı ve bir o kadar riskli bir iştir. Temiz bir firma ile anlaşılmayan bir nakliyat işleminin sonunda garantili ve sigortalı taşımacılık beklenemez. Kapı kapı gezip hem zamannızı hemde kötü bir firma ile anlaşıp eşyanızı ziyan etmeyin. Biz sizlere en iyilerini seçip burada yer verdik. Müşteri memnuniığı parayı hak etmek bizim önceliğimizdir. Sürekli büyüyen bir şehir büyümeyle orantılı bir çok olumsuzluklar da getirmektedir. Korsan ve işten hiç anlamayan insanlarında evden eve nakliyat yapmaları gibi. Müşteri eşyasını taşıtacağı zaman en ucuz fiyat arayışına girmektedir. Bu durum tam tersi olmalı yani en iyi ve en kaliteli firma ile anlaşmak.
 • Konya
  Konya evden eve nakliyat firması diye bir şirket ile anlaştım ama günü geldiğinde arayıp sizin işinizi bizim kardeş ucuza almış bu paraya olmaz deyip ikinci bir fiyat talebinde bulununca onları iptal edip Halisoğlu nakliyat ile anlaştım. O kadar düzenli ve tertipli bir firma olması beni bu halden kurtardı. Kendilerine teşekkür ederim.
  Kaan Somuncu
  09.11.2016
 • Konya
  Konya evden eve nakliyat firmalarının içinden arkadaslarimin tavsiye ettiği Umut Nakliyat firması ile anlaşarak esyami tasittim. Gerçekten tertemiz ve çok kaliteli bir firma. Hiçbir sıkıntı yaşamadım her zaman firmam olacaklar ve bütün arkadaslara tavsiye ederim.
  Tacettin Bulut
  19.06.2016
 • Konya
  Konya evden eve nakliyat firmalari arasında en iyi firma benim esyami taşıyan umut nakliyat tir. Yaptıkları işi layıkıyla yerine getirdiler ve işlerinde oldukça profeyoneller. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Mutlaka bu firma ile tasinin.
  Ferhat ege
  14.06.2016
Copyright © 2012-2016 herseyNET. Tüm hakları saklıdır.