Hemen tıkla teklifleri toplamaya başla

Gaziantep Evden Eve Nakliyat Öncüleri

Evden Eve Nakliyat olarak sizlere 24 yılın vermiş bulunduğu bilgi birimiyle hizmet vermekteyiz… Ticaretin gelişmesiyle evden eve nakliye sektöründe de yüksek miktarlarda pazar payı artışı olmakta. Gaziantep nakliyat sektöründe gerek büro ofis taşımacılığı gerekse kurumsal kuruluş taşımacılık konusunda teknik ekip ve işin gerektiği materyaller ile her türlü eşyayı taşıyabilmekteyiz.

Filomuzda 25 tane Gaziantep Evden Eve Nakliyat için tasarlanmış hususi mobilyalı kapalı çelik kasa araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Bunların haricinde taşınan eşyalar ana ve alt ambarlarda paletli, ağlı ve konteynerli olmak üzere türlü şekillerde taşınabilmektedir.

Uzun yıllardır hizmet veren  Asansörlü Firmalarımız uzun yıllardan buyana asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. 15inci katlara kata çıkabilen asansörlerimiz ile taşınmak  bundan sonra dahada kolaylaşıyor.

Evden Eve Nakliyat yapan firmaların yapmış olduğu işler ev, ofis, fuar, fabrika gibi yerlerde bulunan zati eşyaların taşınması ile başlar. Bu eşyaların taşınması öncelikle detaylı bir liste biçimine getirilerek ön çalışması yapılmaktadır. Yapılan bu çalışma sonucunda eşyalar için gerekli olan paketleme ve ambalaj malzemesi koli ve lüzumlu olan eleman ihtiyacı sağlanır, ve mekanda bulunan zati eşyaların demontesi Gaziantap Evden Eve Nakliyat yapıldıktan sonra paketleme ambalaj koli gerekli ise sandıklaması yapılarak taşıma işlemine başlanmasıdır. Yükleme için yapılan nakil bittikten sonra yeni mekana atama işlemi için lüzumlu hazırlıklar yapılır.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gaziantep evden eve taşımacılık firmalarının en iyilerini sizler için eleyip kaliteli olanları bu platformda sizlere hizmet vermeleri için yer verilmiştir. Sizlerinde aslında evden eve nakliyat olmayan ve ne olduğu belli olmayan firmalardan sıkıldığınızı düşünüyoruz. Artık firma dedikleri işlemleri yapacak mı veya dedikleri günde gelecek mi gibi kaygıları bir kenara bırakıp buradaki kaliteli ve güvenilir firmalar ile iletişime geçerek son verebilirsiniz. Evden eve nakliyat yapabilmek ve değerinde yapabilmek için bütün şartları yerine getiren bu firmalarımız ile taşınmanın keyfine varın. Hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceğiniz firmalarımızdan alacağınız bütün taşımacılık hizmetleri sigorta ve sözleşme kapsamıda gerçekleşmektedir.
 • Gaziantep
  Evden eve nakliyat firmalarını bulduğum bu siteden Umut Nakliyat ile anlaşma yaptık. Dedikleri günde gelip eşyamı söküp sarıp yüklemesini yaptılar. Dedikleri günden bir gün sonra teslim etmeleri dışında bir sorun yaşamadım. Bu kadar olur yol hali dedim kendilerine teşekkür ederim.
  Cengiz Balu
  23.10.2016
 • Gaziantep
  Hayatımda ilk defa taşınma yapacağımdan çok endişeli yaklaşıyordum nakliyat işlemine.Fakat özellikle Çetin Bey ve ekibine yaptıkları işten ve gösterdikleri özveriden dolayı çok teşekkür ederim. Sabah saat 08:00 de başlanan taşıma saat 14:00 da hiç bir sıkıntı yaşanmadan ve hiç bir eşyam zarar görmeden taşındı. Tekrar emeği geçen herkese gösterdikleri özveriden dolayı çok teşekkür ederim. Tekrar taşınacak olsam yine aynı ekibi tercih ederim.
  Halit Kızıltaş
  02.06.2016
 • Gaziantep
  Yıllardır sürekli ev değiştiren ve artık nakliyat konusunda uzman bir kişi olarak yazıyorum. Umut Nakliyat, hem hesaplı hizmet sunan hem de son derece profesyonel çalışan bir firma. Taşınırken hiçbir sorun yaşamadım ve eşyalarımın taşınması eksiksiz ve hasarsız biçimde gerçekleşti. Bunların yanında taşınmama yardımcı olan çalışanların sıcak ve iyi niyetli tavırları, her konuda yardımcı olmaları da çok güzeldi. Teşekkür ediyorum.
  Fatma Yalçın
  02.06.2016
Copyright © 2012-2016 herseyNET. Tüm hakları saklıdır.