Hemen tıkla teklifleri toplamaya başla

Erzurum Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Erzurum ev taşıma firmalarının en iyilerini sizlere hizmet vermeleri için bu platformumuz sayesinde ayağınıza kadar getirdik. Artık mağduriyet denen bir şey kalmasın. Hem parasını verip hem de mağdur olan müşterilerimizin yoğun isteği üzere en kaliteli firmaları sizler için en ince ayrıntısına kadar inceleyip bu platformumuzda yayına almış bulunmaktayız.
Bir çok firmadan fiyat alıp aklınızı karıştırmayın. Burdaki firmalarımızdan teklif almanız yeterli olacaktır. Gerek şehiriçi gerek şehirler arası ev taşımanızda aile firmanız olacağını düşündüğümüz firmalarımıza kefiliz. Uzun zamandan beri evden eve taşımacılık yapan bu firmalarımız eşyalarınızı maximum seveyede özenle taşımakta ve anlaşmış olduğunuz fiyat dışında asla bir fark talep etmemektedirler.
Evinize gelen eleman kadromuz öncelikle demonte edilmesi gereken mobilya ve beyaz eşyalarınızı demonte ettikten sonra eşyaya göre malzeme kullanarak bütün eşyalarınızı ambalajlar. İkinci safhada olan araç içi istifleme konusunda uzman elemanımız istiflemeyi büyük bir titizlikle yapmaktadır.
Eşyalarınız araca yerleştikten sonra anlaşılan fiyatın yarısını talep eder ve size eşyanızın ne zaman ulaştırılacağı kaptan şöförümüz tarafından belirtilir ve araç hareket eder.
Şehirler arası taşımalarda en geç 3 iş günü içerisinde eşyalarınız teslim edilir. Bu durum daha erken yapılabilir fakat trafik kuralları gereğince uzak mesafeler bu zaman dilimi içerisinde ancak teslim edilir. Bu durum yakın mesafeler için geçerli değildir.

Erzurum Evden Eve Nakliyat Firmaları

Erzurum evden eve nakliyat ve taşımacılık firmalarının sergilendiği bu platformumuzda sizlere kaliteli ve sigortalı işçiliği sunmanın verdiği haklı gururu yaşamaktayız. Eşyalarınızın evinizde sökülüp ambalajlanarak yeni evinize sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlayan firmalarımız sizlere bir tel kadar yakın. Komisyoncu firmalardan sizleri kurtarmanın yolu birazda sizden geçmektedir. Bunu açacak olursak müşterilerimiz çok ucuz fiyatlara aldanıp bu firmalarla anlaşmaktadır. Buradaki firmalarımızdan sadece kalite ve güven bulacağınızı size söylemek durumundayız.
 • Erzurum
  Erzurum firmalarının en kaliteli nakliyat şirketi Umut Nakliyat ile tasinmanin hakkı gururunu yaşıyorum. Verdiğim para helal olsun. Bu kadar kaliteli ve güvenilir firma bulmak ve eşya tasitmak bu zamanda çok zor. Ben her arkadaşına buradan tavsiye ediyoruz.
  Elif Kar
  09.11.2016
 • Erzurum
  Erzurum Ağrı arası eşyamı taşıyan Enveroğlu evden eve nakliyat firmasına teşekkür ederim. Sorunsuz bir şekilde yardımcı oldular. Teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.
  Hüsnü Karadağ
  22.10.2016
 • Erzurum
  Nakliyat firması bulmak bu sert güvenmek ve uygun fiyat almak bu dert daha önce tasindigimda esyam 6 gün gelmedi ama umut nakliyat dediği günde ve garantili bir şekilde tasidilar
  Semih ozturk
  17.05.2016
 • Erzurum
  Erzurum dan izmir e esyami emirdag nakliyat ile taşıdım uygun ve temiz tasima yaptılar ellerine sağlık tavsiye ederim arkadaslar
  Erol eroglu
  16.05.2016
Copyright © 2012-2016 herseyNET. Tüm hakları saklıdır.