Hemen tıkla teklifleri toplamaya başla

Denizli Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Evden eve nakliyat işlemlerine başlamadan önce yapılan ambalajlama çalışması, firmamızın en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Kaliteli ambalaj malzemeleri ile düzgün ve emniyetli bir şekilde yapılan paketleme işlemleri, ev taşıma hizmetinin sorunsuz gerçekleşmesini sağlayan unsurlardandır. Bu nedenle Denizli nakliyat firmalarımız, mükemmel bir ambalajlama yapma konusunda kendini geliştirmiş bir kadro ile faaliyet yürütmekte ve bu şekilde müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Ambalajlama Hizmetleri.

Nakliye araçlarımızda her zaman en iyi ve ev taşıma için gerekli en doğru ambalaj malzemelerini bulundurmaktayız. Ambalaj malzemelerimize örnek olarak, sağlam karton koliler, hava kabarcıklı naylonlar, kraft kağıtlar, taşıma sepetleri, ambalaj kağıtları, streç filmler, koli bantları gibi malzemeler kullanmaktayız.

Taşıma işlemlerine başlamadan önce sökülmesi gereken büyük ve hacimli mobilyalarınız, örneğin vitrin, gardrop, büyük masa gibi eşyalarınız özenle dikkatli bir şekilde demonte edilerek, sökülen parçalar emniyetli bir şekilde eşyanın türüne en uygun ambalaj malzemesi ile emniyeti sağlanacak şekilde düzgünce paketlenir. Kırılacak eşyalar ise tek tek kraft kağıtlara sarılarak sağlam kutulara yerleştirilir. Koltuklar, televizyon, sehpa gibi eşyalar hava kabarcıklı naylonlar ile ambalajlanır ve paketleme işlemleri biten tüm eşyalar nakliye araçlarımıza en emniyetli şekilde yerleştirilecek hale getirilir.

Denizli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Denizli evden eve taşımacılık şirketlerinden en iyilerini sizler için araştırıp daha kaliteli işi daha uygun fiyata almanız için sizlere sunmuş bulunmaktayız. Sizlerden gelen her tür taşınma isteğine cevap verebilecek firmalarımız uzun zamandır evden eve nakliyat işini yapmakla beraber çalıştırdıkları elemanlarıda bu işin uzmanı olmuşlardır. Sıradan işçi bulup eşyanızı ucuz taşıtacaksınız diye ziyan etmeyin. Biz kaliteli işi sizlere uygun fiyatlara sunuyoruz. Nakliyat öncesi yapılan expertiz hizmetimiz daha kaliteli iş yapmak ve eşyanıza göre ambalaj malzemesi seçmek içindir.

Ucuz fiyatlara aldanıp eşyalarınızı mahvetmeyin, bizi arayın uygun fiyatlara taşıyalım.
  • Denizli
    Denizli merkezden kars merkeze eşya tasitmak durumunda olduğum bu dönemde firmalarin haddinden fazla fiyat çıkarmaları beni iyice yildirdi. Kendi tayin ettikleri günde taşıyacaklarını ve istedikleri parayı vermemi istediler. Fakat uzun bir arayış sonrasında buradan Çetinsoy Nakliyat i buldum. Araçlarında zaten bir esya olduklarını ve o yone gidecekleri için fiyatida uygun soylediler ve esyami tasittim. Bazı tereddütlerim vardi ama hepsi boşa çıktı çok teşekkür ederim.
    Cemil Bozok
    26.06.2016
Copyright © 2012-2016 herseyNET. Tüm hakları saklıdır.